Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie www.zambrow.org

Ostrzeżenie przed pijanymi ciężarówkami...

Pijany człowiek na rowerze może być niebezpieczny na drodze, a co dopiero powiedzieć o kimś kto kompletnie pijany kieruje ogromną ciężarówką? Co najbardziej smutne w tym wszystkim, to fakt, że nie są to odosobnione przypadki. W ciągu trzech dni zambrowscy policjanci zatrzymali trzech pijanych kierowców Tirów. Każdy miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i każdy w tym stanie prowadził 40-tonową ciężarówkę.

Pierwszy z nich to obywatel Łotwy, który w wydychanym powietrzu miał 2,4 promila alkoholu i kierował TIR-em. Drugi – Białorusin miał 2,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i kierował samochodem ciężarowym nie mają do tego żadnych uprawnień. Sąd Rejonowy w Zambrowie zastosował w stosunku do tego kierowcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Trzeci kierowca TIR-a miał 2,5 promila alkoholu i w tym stanie przyjechał na stację paliw w Szumowie, gdzie dopuścił się rozboju, powybijał kijem okna na stacji paliw i wyraźnie chciał dopuścić się dalszej „demolki”. On również został zatrzymany przez policjantów z Zambrowa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę