Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Kto zechece RO EFS?

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w oparciu o organizacje pozarządowe buduje ogólnopolską sieć Regionalnych Ośrodków Europejskiego Funduszu Społecznego. Właśnie został ogłoszony dodatkowy konkurs na prowadzenie takiego ośrodka m.in. w Łomży. Każda z organizacji pozarządowych, która będzie chciała przyłączyć się do sieci Regionalnych Ośrodków EFS będzie mogła otrzymać nawet 450 tys. złotych na działalność ośrodka, bez konieczności wnoszenia wkładu własnego.

Sieć 39 regionalnych ośrodków EFS jest pierwszą tego typu w Europie. Do tej pory z usług sieci skorzystało już 53,5 tys. klientów. Nowopowstałe ośrodki będą miejscem kontaktu dla osób, które postrzegają Europejski Fundusz Społeczny jako szansę rozwoju dla firm i instytucji.
Główne założenie Regionalnych Ośrodków EFS to zwiększenie wykorzystywania środków, które oferuje fundusz. Ośrodki będą prowadziły bezpłatne szkolenia i dostarczały profesjonalnych porad. Do zadań odpowiednio przygotowanych pracowników ośrodków będzie należało także dotarcie do osób z ciekawymi pomysłami na usprawnienie rynku pracy ale potrzebują wsparcia i mobilizacji. Ich „klientem” mogą być na przykład organizacje pozarządowe, szkoły i uczelnie, ośrodki poradnictwa zawodowego i psychologicznego, przedsiębiorcy oraz instytucje związane z rynkiem pracy.

Wnioski na prowadzenie Regionalnych Ośrodków Europejskiego Funduszu Społecznego należy składać do dnia 20 lutego 2007 r. Wytyczne wraz z formularzem wniosku są dostępne na stronach internetowych PARP pod adresem: http://www.parp.gov.pl/przetakon.php 
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę