niedziela, 20 października 2019 napisz DONOS@

Eksplozja w Łomży

Kilkanaście minut przed godziną 12.00 potężny wybuch wstrząsnął jednym z budynków przy ulicy Szosa Zambrowska w Łomży. Jak informują strażacy w budynku gospodarczym znajdującym sie obok domu wybuchł piec węglowy. Nikt z ludzi nie ucierpiał, ale straty materialne są znaczne.

Zdjęcie wykonane na posesji przylegającej do tej na której był wybuch pieca. fot. Jacek Babiel
Zdjęcie wykonane na posesji przylegającej do tej na której był wybuch pieca. fot. Jacek Babiel
Eksplozja uszkodziła ściany wewnątrz budynku gospodarczego i jedną ze ścian pobliskiego domu mieszkalnego. Na razie nie są znane przyczyny wybuchu. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży ustala je specjalna ekipa policyjna.

Jak podało Polskie Radio Białystok siła eksplozji była tak duża, że przesunęła trzy ściany w pomieszczeniu kotłowni budynku warsztatowego, a nawet ściany budynku na sąsiedniej posesji. Zniszczona jest instalacja elektryczna i grzewcza, wypadło też okno.(...) Według wstępnej oceny strażaków straty wyniosą kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę