Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Eksplozja w Łomży

Główne zdjęcie
Zdjęcie wykonane na posesji przylegającej do tej na której był wybuch pieca. fot. Jacek Babiel

Kilkanaście minut przed godziną 12.00 potężny wybuch wstrząsnął jednym z budynków przy ulicy Szosa Zambrowska w Łomży. Jak informują strażacy w budynku gospodarczym znajdującym sie obok domu wybuchł piec węglowy. Nikt z ludzi nie ucierpiał, ale straty materialne są znaczne.

Eksplozja uszkodziła ściany wewnątrz budynku gospodarczego i jedną ze ścian pobliskiego domu mieszkalnego. Na razie nie są znane przyczyny wybuchu. Jak informuje dyżurny PSP w Łomży ustala je specjalna ekipa policyjna.

Jak podało Polskie Radio Białystok siła eksplozji była tak duża, że przesunęła trzy ściany w pomieszczeniu kotłowni budynku warsztatowego, a nawet ściany budynku na sąsiedniej posesji. Zniszczona jest instalacja elektryczna i grzewcza, wypadło też okno.(...) Według wstępnej oceny strażaków straty wyniosą kilkadziesiąt tysięcy złotych. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę