Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sprzątaj śnieg bo cię ukarzą

Władze miasta przypominają o zimowych obowiązkach jaki ciąża na właścicielach, zarządcach i administratorach budynków oraz obiektów budowlanych. W śród nich jest nie tylko odśnieżania chodników przed posesją ale także usuwanie zwisających z dachów sopli lodu i zwałów śniegu, a także zalegającego śniegu i lodu na dachach budynków. Ewentualne mandaty za niepodporządkowanie się powyższym zaleceniom mogą wynieść nawet do 500 złotych.

Mandaty na niewywiązującym się z zimowych obowiązków właścicieli i zarządów nieruchomości  może nałożyć patrol staży miejskiej. Codziennie w poszukiwaniu nieodśnieżonych chodników w miasto ruszają dwa takie patrole. Zbigniew Gadziński zastępca komendanta straży miejskiej mówi, że w tym roku w Łomży sytuacja jest dużo lepsza niż w latach poprzednich choć nie obyło się bez kilku mandatów i kilkunastu upomnień.
Za nieodśnieżony chodnik mandat wynosi 100 zł, a za zwisające z dachu sople lodu od 20 do nawet 500 zł.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę