Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 listopada 2021 napisz DONOS@

W Kuleszach Kościelnych losowali radnego

Dopiero losowanie zdecydowało o wyniku niedzielnych wyborów uzupełniających do rady gminy w Kuleszach Kościelnych w powiecie wysokomazowieckim. Dwoje kandydatów na radnego otrzymało tam po tyle samo głosów. W losowaniu mandat otrzymała Danuta Wnorowska.

W jednym z okręgów w Kuleszach Kościelnych wybory trzeba było powtórzyć, po uwzględnieniu przez łomżyński sąd protestu wyborczego. Okazało się bowiem, że w czasie wyborów samorządowych 12 listopada komisja wyborcza w tym okręgu wydawała głosującym niewłaściwe karty do glosowania.
W niedzielę w powtórnych wyborach wystartowali ci sami radni, co w listopadzie. Na Danutę Wnorowską oddano 28 głosów, tyle samo co na Dariusza Wnorowskiego. W takim wypadku o tym kto z nich zostanie radnym musiało zdecydować losowanie. Nazwiska obojga kandydatów zapisano na kartkach, a te znalazły się w kopertach. Jeden z członków komisji dokonał wyboru radnego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę