Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

"Ratownicy"

Kilku mężczyzn niedaleko Śniadowa najpierw ratowało ze śnieżnej opresji kierowców osobowego samochodu, później ich pobili i zniszczyli auto, ponieważ nie otrzymali zapłaty za przysługę. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. W miejscowości Ratowo Piotrowo kilku mężczyzn, którzy ze śnieżnej zaspy wyciągali osobowe BMW, od kierowcy samochodu i dwóch jego pasażerów zażądali zapłaty. Po tym jak ci odmówili, traktorzysta najechał na auto niszcząc bok samochodu. Doszło do bójki, w której po stronie fatalnej „ekipy ratunkowej” stanęło kilku mieszkańców wioski.

 

Kierowca i dwóch pasażerów BMW zostało dotkliwie pobitych, jeden z nich trafił do szpitala z urazami głowy. Warto dodać, że zarówno po jednej jak i po drugiej stronie barykady niewiele było trzeźwych osób – mówi nadkomisarz Krzysztof Leończak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Nie wiadomo czy trzeźwa była kompania traktorzysty, bowiem sprawców pobicia nie udało się jak dotąd ustalić policji. Funkcjonariusze narzekają na utrudniającą śledztwo, solidarność mieszkańców wsi Ratowo Piotrowo.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę