Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 grudnia 2021 napisz DONOS@

"Ratownicy"

Kilku mężczyzn niedaleko Śniadowa najpierw ratowało ze śnieżnej opresji kierowców osobowego samochodu, później ich pobili i zniszczyli auto, ponieważ nie otrzymali zapłaty za przysługę. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. W miejscowości Ratowo Piotrowo kilku mężczyzn, którzy ze śnieżnej zaspy wyciągali osobowe BMW, od kierowcy samochodu i dwóch jego pasażerów zażądali zapłaty. Po tym jak ci odmówili, traktorzysta najechał na auto niszcząc bok samochodu. Doszło do bójki, w której po stronie fatalnej „ekipy ratunkowej” stanęło kilku mieszkańców wioski.

 

Kierowca i dwóch pasażerów BMW zostało dotkliwie pobitych, jeden z nich trafił do szpitala z urazami głowy. Warto dodać, że zarówno po jednej jak i po drugiej stronie barykady niewiele było trzeźwych osób – mówi nadkomisarz Krzysztof Leończak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Nie wiadomo czy trzeźwa była kompania traktorzysty, bowiem sprawców pobicia nie udało się jak dotąd ustalić policji. Funkcjonariusze narzekają na utrudniającą śledztwo, solidarność mieszkańców wsi Ratowo Piotrowo.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę