Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Zakaz wjazdu cięższym niż 10 ton

Komenda Miejska Policji w Łomży przypomina, że od poniedziałku, 29 stycznia 2007 r. obowiązuje zakaz wjazdu na al. Legionów samochodom ciężarowym o masie całkowitej powyżej 10 ton. Pojazdy takie nie mogą wjeżdżać zarówno od strony pl. Kościuszki, jak i od stony stacji BP. Wyjątkiem są ciężarówki w ruch lokalnym, w tym te, które zaopatrują firmy i sklepy w mieście.

 
Pojazdy cięższe, jadące od strony Zambrowa i Warszawy, będą musiały wjechać na wysokości BP w ul. Poznańską, a potem w ul. Wojska Polskiego. Z kolei jadšce z północy i od strony Białegostoku muszą "wybrać" na pl. Kościuszki ul. Wojska Polskiego i ew. ul. Poznańską. Ustawione zostały już tablice z zakazem. Teraz trzeba przyzwyczaić się do tego, że objazd, chroniacy przed rozjeżdżeniem wyremontowaną w ubiegłym roku al. Legionów, po prostu obowiązuje.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę