Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wypadek w Konopkach

Około godziny 18.00 we wsi Konopki na drodze Łomża - Śniadowo doszło do wypadku. Podczas wymijania samochód osobowy Daewoo Espero uderzył w tył samochodu ciężarowego. W wyniku zderzenia 3 osoby, pasażerowie Espero zostalio ranni i przewiezieni do Łomżyńskiego szpitala. Nie znamy stanu zdrowia poszkodowanych.

Trwa usuwanie skutków zdarzenia.

Przypomonamy o trudnych warunkach panujących na podlaskich drogach. Intensywne opady śniegu sprawiają, że spora warstwa śniegu zalega na drogach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę