Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

II Urodziny Progressivy @ Yam Caffe

II Urodziny Progressivy w Yam Caffe to bez wątpienia najbardziej udana impreza początku 2007 roku.

„Progressiva” została założona 6 grudnia 2004 roku a pierwsza impreza przez nią zorganizowana odbyła się już 7 stycznia 2005 i było to Funk Me Baby! vol.1. Dj-e  wchodzący w skład Agencji mówią iż nazwa „Progressiva” wzięła się  stąd iż nie stoją w miejscu. „Progressiva” w ich przypadku oznacza rozwój, z dnia na dzień do przodu, bez względu na trudy i przeciwności.  I taka była ta wczorajsza impreza, a raczej panujący tam klimat..Z minuty na minutę konsekwentnie i do przodu, dj-e nakręcali zgromadzonych , i chcących wrażeń klubowiczów. Poziom muzyczny na wzorowym poziomie. Dynamiczna mieszanka progressive house i house, przeplatana elementami elektro.  Jedyne co może martwić to średnia frekwencja, ale jak stwierdzili obecni „ Przynajmniej jest więcej miejsca do tańczenia”.

Około 22 z minutami impreza zaczęła się na dobre. Za deckami tego wieczoru stanęli Novo, Heat Higer , Finesee, oraz Puffy

Impreza skończyła się we wczesnych godzinach porannych. II Urodziny Progressivy w Łomżyńskim klubie Yam Caffe to także oficjalny początek  współpracy DJ Puffy’ego – rezydenta Yam Caffe , z Agencją Progressiva. Jak poinformował Heat Higer , - Puffy oficjalnie wkracza w szeregi Progressivy. A my z niecierpliwością czekamy już na kolejne III Urodziny Progressivy. Do zobaczenia za rok !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Bartosz Klepacki
so, 27 stycznia 2007 18:35
Data ostatniej edycji: so, 27 stycznia 2007 19:54:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę