Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zawieje i zamiecie

Główne zdjęcie
źródło: meteo.icm.edu.pl

Wiesław Winnicki z białostockiego Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed zbliżającymi się nad region opadami śniegu, momentami nawet bardzo intensywnymi. Będzie im towarzyszył dość silny wiatr co spowoduje zawieje i zamiecie śnieżne. Wieczorem i w nocy warunki jazdy po drogach znowu się pogorszą.

Wiatr południowo-zachodni skręcający na północno-zachodni o średniej prędkości 25-45 km/h w porywach może nawet osiągnąć osiągający do 70 km/h.
W wielu miejscach na drogach mogą pojawić się zaspy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę