Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 30 stycznia 2023 napisz DONOS@

Pożar w schronisku dla bezpańskich psów

Kilkanaście psów – szczenięta i dorosłe – zginęło w pożarze jaki wczoraj późnym wieczorem wybuchł w schronisku dla bezpańskich psów Arka w Łomży. Pożar objął murowany budynek w którym znajdowało się kilka boksów dla psów. Zginęły wszystkie zwierzęta które tam się znajdowały.

Jak relacjonuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażaków do gaszenia pożaru w schronisku arka wezwano około godziny 20. Gdy jednostki ratowniczo-gaśnicze dotarły na miejsce płomienie ognia obejmowały już cały budynek. Po ugaszeniu pożaru wewnątrz znaleziono 5 dorosłych psów i dziewięć szczeniaków. Prawdopodobnie pożar spowodował piecyk węglowy, który służył do ogrzewania pomieszczenia w którym znajdowały się zwierzęta.
Straty oszacowano na 7 tys. zł.   
Schronisko Arka znajduje się przy wyjeździe z Łomży w kierunku Ostrołęki. Prowadzi je Łomżyńskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę