Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmierć pod kołami tira

Tragicznie zakończył się wypadek do którego doszło wczoraj ok. godz. 10.25 w Zambrowie. Na przejściu dla pieszych 93-letni mężczyzna został potrącony przez tira. Mimo natychmiastowego przewiezienia do szpitala, poszkodowany mężczyzna niedługo później zmarł. Jak podają policjanci kierowca tira nie zachował należytej ostrożności, ale był trzeźwy.

O szczęści może mówić 32 letnia kobieta, która bez większych obrażeń wyszła z wypadku jaki wczoraj przed południem wydarzył się w Kupiskach Starych pod Łomżą. W prowadzonego przez kobietę malucha uderzyło audi. Jak podaje sierżant Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji do wypadku doszło gdy kierowca audi usiłował wyprzedzić skręcającego w lewo malucha.
Ranną w wypadku kobietę przewieziono do szpitala, ale po badaniach została wypisana do domu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę