Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nieco później, ale zima ma dziś być

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, że na terenie woj. podlaskiego przed południem będą występować opady śniegu w południowej jego części. Po południu i w nocy strefa opadów śniegu sięgnie części północnej. Natężenie opadów może być miejscami umiarkowane lub silne. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej może wynieść od 5 w północnej do ok. 15 cm w południowej części województwa.

Opadom towarzyszyć będzie okresami dość silny i porywisty wiatr dochodzący w porywach do 55-70 km/h  i powodujący zawieje śnieżne.
Skutki to: śliskość na drogach i utrudnienia komunikacyjne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę