Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Idzie zima

Główne zdjęcie
źródło: ICM

W środę w Łomży zrobi się zimowo – zapowiadają synoptycy. Nad ranem ma zacząć padać śnieg, który powinien sypać jutro przez cały dzień, a także w nocy z środy na czwartek i jeszcze w czwartek do wieczora. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej za cały okres może wynieść 10-15 cm.

Opadom śniegu towarzyszyć będzie dość silny i porywisty wiatr, osiągający w porywach 16-20 m/s, lokalnie 22-24 m/s, powodujący zawieje śnieżne. Spodziewane skutki ataku zimy to śliskość na drogach i utrudnienia komunikacyjne.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę