Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Skrzyżowanie na pasach

Łagodna zima sprzyja prowadzeniu inwestycji. Widać to choćby przy skrzyżowaniu ulic Zwadzkiej i Alei Piłsudskiego, gdzie budowany jest supermarket dla Kauflanda. Zimą postawiono praktycznie cały budynek, a teraz wykonywany jest choćby dojazd do supermarketu od strony ulicy Porucznika Łagody. I wszystko byłoby ładnie gdyby nie fakt, że wjazd ten budowany na wprost przed wejściem do Centrum Katolickiego i w miejscu gdzie jest przejście dla pieszych....

Jak poinformowano nas w biurze prasowym ratusza  pasy dla pieszych zostaną  przemalowane w inne „lepsze” miejsce... 11 metrów obok dzisiejszych pasów.
Pozostaje jeszcze kwestia wejścia do Centrum Katolickiego, do którego w ferie codziennie przychodzi około 200 dzieciaków...  Ale pewnie ten problem ratusz też przesunie...
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę