Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ranny motocyklista

Z połamanymi żebrami i ogólnymi potłuczeniami trafił wczoraj do łomżyńskiego szpitala 22 letni motocyklista. To poszkodowany w wypadku jaki wydarzył się w niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu tuż przy kościele Krzyża Świętego. Zderzyły się tu motor i dwa samochody.

Wypadek wydarzył się o godzinie 14.40. Jak wynika z relacji policji dojeżdżającemu do skrzyżowania ulic Zawadzkiej z Niemcewicza 22-letniemu kierowcy motoru marki suzuki drogę zajechał 24 latek jadący samochodem audi. Motocyklista uciekając przed zderzeniem wpadł na stojące przy tym skrzyżowaniu BMW.   


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę