Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.poranny.pl

Fotoradarowy rekordzista jest już znany

Jest nim trzydziestoletni mieszkaniec Łomży Przemysław L. . Czwartkowego wieczoru na ulicy Branickiego 37 razy przekroczył prędkość przy tym samym fotoradarze, który za każdym razem robił mu fotografię. Zawracał na najbliższym skrzyżowaniu i znowu nabierał prędkości i tak w kółko. Kierując seatem jeździł z tak przez godzinę. Dzięki temu wyczynowi łomżanin ma na koncie 370 punktów karnych i prawie 20 tysięcy mandatu do zapłacenia.


Co kierowało Przemysławem L. - polskim rekordzistą fotoradarowym, będzie wiadomo za kilka dni, dostał wezwanie na przesłuchanie w tym tygodniu. Bardzo możliwe, że jest to zemsta na maszynie, gdyż w grudniu za przekroczenie prędkości w tym samym miejscu zapłacił trzysta złotych mandatu.

Ile zapłaci Przemysław L. i na ile straci prawo jazdy zdecyduje sąd grodzki.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę