Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Nowy p.o. łomżyńskiego ARiMR

Zamiana w kierownictwie Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. Pełniący dotychczas obowiązki dyrektora Jerzy Leszczyński został zdegradowany do wicedyrektora, a nowym p.o. dyrektora został były wicedyrektor Bogdan Domagała.

Bogdan Domagała do Łomży trafił niespełna miesiąc temu z Białegostoku. Jest związany z PiS-em. Od niedawna drugim wicedyrektorem Agencji w Łomży jest też białostocki działacz Samoobrony Tomasz Gan.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę