Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

„Cyryl” szaleje nad regionem

Główne zdjęcie
ul. Zawadzka przy Urzędzie Wojewódzkim w Łomży

Do 6.30 było na ogół spokojnie – mówią strażacy, którzy dyżurowali nocą w Miejskiem Stanowisku Kierowania. Do tego czasu wichura powaliła zaledwie 3 drzewa. Rano ich liczba gwałtownie jednak wzrosła. Do godziny 8.00 strażakom zgłoszono aż 16 powalonych drzew w Łomży i na terenie powiatu łomżyńskiego. W większości przypadków drzewa przewróciły się na drogi nie wyrządzając żadnych szkód. Trzy z nich spadły jednak na dachy domów przy ul. Nadnarwiańskiej, Kolegiackiej i Cegielnianej w Łomży. Strażacy informują, że straty spowodowane powalonymi drzewami nie są duże.


Największe szkody wiatr czyni jednak w sieci energetycznej. W tej chwili bez prądu pozostaje nawet 20% mieszkańców północno-wschodniej Polski. W okolicach Łomży bez prądu jest blisko 4 tysiące gospodarstw domowych. Jak informował dyżurny Rejonu Energetycznego w Łomży rano uszkodzonych było 16 linii średniego napięcia. Główny powód uszkodzeń linii energetycznych to spadające na nie gałęzie i konary drzew.

210204100642.gif
Foto: ul. Zawadzka przy Urzędzie Wojewódzkim w Łomży
Foto: ul. Zawadzka przy Urzędzie Wojewódzkim w Łomży
Foto: ul. Kolegialna w Łomży
Foto: ul. Kolegialna w Łomży
Foto: ul. Kolegialna w Łomży
Foto: ul. Kolegialna w Łomży

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę