Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Nadciąga wichura

Meteorolodzy z Biuro Prognoz w Białystoku ostrzegają przed zbliżającą się wichurą. W nocy prędkość wiatru w porywach może wynieść nawet do 100 km/h. Dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk ostrzega, że przy takiej pogodzie mogą wystąpić zniszczenia zabudowań, zrywanie dachów, uszkodzenia wież i kominów, zrywanie linii napowietrznych, wyrywanie drzew z korzeniami i utrudnienia komunikacyjne.


Wiatr zacznie mocniej wiać już w godzinach wieczornych. W nocy nastąpi wzrost średniej prędkości wiatru do 35-50 km/godz., a w porywach do 70-100 km/godz. W piątek przez cały dzień utrzyma się dość silny i porywisty wiatr o średniej prędkości 30-50 km/godz., w porywach 70-90 km/godz. Dopiero w późnych godzinach popołudniowych wiatr zacznie stopniowo słabnąć.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę