Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość za www.poranny.pl

Niebezpieczne przedpołudnie

Do dwóch wypadków z udziałem pieszego i rowerzysty doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Łomży. Najpierw o godzinie 10.30 ciężarówka marki Volvo potrąciła 14-letnią dziewczynę. Do zdarzenia doszło na jednym z przejść dla pieszych na Al. Leginów. Poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Do drugiego wypadku doszło o 11.50.  na ul. Strzelców Kurpiowskich. Tu ranny został 71-letni rowerzysta, który został potrącony przez samochód marki opel. Prawdopodobnie do zdarzenia doszło gdy rowerzysta skręcał w lewo, a kierowca samochodu chciał go wyprzedzić. Rowerzysta z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę