Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

WOŚP po raz 15 w Łomży

Główne zdjęcie
wolontariusze na ulicach Łomży

Była kwesta, pokazy straży pożarnej, policji i ratownictwa medycznego no i aukcja gadżetów. Już po raz XV w Łomży tak jak w całej Polsce zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W mieście 130 wolontariuszy przez cały dzień do specjalnych puszek zbierało datki łomżan. Wieczorem wszystko wysypano i podliczono. Było 17 tys 800 zł.

Bartosz Klepacki
Bartosz Klepacki

To jednak nie wszystko. Do wyniku kwesty trzeba jeszcze doliczyć  dochód z licytacji orkiestrowych gadżetów. Jak podkreśla Bartosz Klepacki  jest tego cała puszka. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę