Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Wiatr zerwał dach z Leader Price

Wiatr daje się we znaki łomżyńskim strażakom. W niedzielny wieczór kilkakrotnie interweniowali zabezpieczając zrywane fragmenty poszycia dachów. Uszkodzenia zauważono na jednym z domów przy ulicy Krótkiej, na bloku przy ul. Prusa, ale najwięcej szkód wiatr wyrządził w budynku sklepu Leader Price. Tu wiatr zerwał cały dach.

Około godziny 22.20 podmuch wiatru zerwał ogromny blaszany dach pawilonu w którym mieści się sklep Leader Pice. Kilkaset metrów kwadratowych blach spadło na parking i ulicę przed sklepem. Na szczęście nikomu nic sie nie stało. Na parkingu nie było żadnych samochodów, nikt też w tym czasie nie przejeżdżał ulicą Kardynała Stefana Wyszyńskiego.  
Jak relacjonują mieszkańcy okolicznych bloków „huk był potężny”.
- Myślałem że wali się cały budynek – opowiadał jeden z mieszkających w pobliżu łomżan.
Policjanci i strażacy zamknęli dla ruchu część ulicy Wyszyńskiego. Podmuchy wiatru kilkanaście minut po tym zdarzaniu były tak silne, że przesuwały lezące przy ulicy wielkie arkusze blach.   
 
Jak podkreśla dyżurny PSP w Łomży w niedzielę strażacy mieli dużo pracy. Wiatr m.in.: powalił drzewo na drogę w okolicach Bożejewa, uszkodził transformator w Jedwabnem.

 
Foto:
Foto: połamane drzewa w wyniku wichury
Foto: połamane drzewa w wyniku wichury
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę