Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wielkoorkiestrowe granie tuż tuż

To już 15 Jubileuszowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Startujemy 14 stycznia. W niedzielę już od wczesnych godzin porannych na ulicach Łomży będzie można spotkać ponad 130 kwestarzy. Z samego rana przejdą oni specjalne szkolenie przygotowane przez Komendę Miejską Policji w Łomży. Specjalnie oznakowani orkiestrowymi serduszkami i wyposażeni w identyfikatory będą zbierać pieniądze po raz drugi na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach w tym na naukę udzielania pierwszej pomocy.

15 Finał koordynuje w Łomży „Strzelec” Jednostka Strzelecka 1012.
- Można rzec iż wszystko na niedzielny finał jest już gotowe. Ostatnie dekoracje Sali Ekonomika i możemy ruszać – mówi Bartosz Klepacki jeden z współorganizatorów tegorocznej łomżyńskiej Orkiestry. - Dzieciaki w całym kraju potrzebują naszej pomocy, nie zawiedźmy - apeluje.

Podczas łomżyńskiego finału WOŚP nie zabraknie atrakcji. Najwięcej będzie się działo w i wokół „Ekonomika” przy ul. Kopernika. To w tej szkole działa sztab i to stąd będą wychodzić wolontariusze z pustymi puszkami i tu wracać z pełnymi. O godzinie 14.00 organizatorzy zapraszają na pokaz ratownictwa medycznego, o 16.00 na pokaz sztuk walki, a godzinę później występ zespołu Jumbo Blues.   
Tradycyjnie jak co roku będzie licytacja orkiestrowych gadżetów. Rozpocznie sie ona o godz. 18.00.
A jest co licytować – zapewnia Klepacki. - Mamy dwie monety złotą i srebrną 12 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, słonika z wyhaftowanym logiem 15-stego Finału, kartę wędkarską, płyty CD i Vinylowe z autografami przekazane przez polskich i zagranicznych wykonawców,  plakat zespołu Papa Dance z podpisami członków zespołu i m.in.: hełm MO przekazany przez Naczelnika Komendy Miejskiej Policji – wylicza Bartosz Klepacki.
Wieczorem, będzie Światełko do nieba – czyli pokaz sztucznych ogni (godz. 20.00) a później Eska Party na której gościnnie zagrają DJ'e  z Oxygen Agency


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę