Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wietrzna pogoda

Przez cały dzień będzie wiało - ostrzegają meteorolodzy. Na obszarze województwa podlaskiego silny wiatr z kierunków zachodnich osiągnie średnią prędkością 30-50 km/h, w porywach 65-90, a lokalnie dochodząc nawet do100 km/h. Wiatrowi towarzyszyć będą opady deszczu. Taka pogoda utrzyma się przez dwa – trzy dni.

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie oraz Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku ostrzegają, że skutki takiej pogody mogą być zniszczenia zabudowań, zerwanie linii napowietrznych, wyrwanie drzew z korzeniami i utrudnienia komunikacyjne.

Dodajmy, że od czwartkowego poranka łomżyńscy strażacy usuwali trzy powalone przez wiatr drzewa. Przewróciło sie drzewa rosnące przy ul. Wojska Polskiego w Łomży, a także w miejscowości Sietrzaki gmina Jedwabne i przy drodze pomiędzy Bożejewem a Wizną.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę