Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Bez większych strat

Stosunkowo niewiele zniszczeń poczynił wiatr, który dość silnie dmucha od wczorajszego wieczoru. Co prawda wichura powaliła dwa drzewa - w tym jedno w Łomży, i część mieszkańców okolicznych miejscowości nie miało rankiem prądu, ale strażacy i energetycy zgodnie twierdzą, że większych strat nie było.


Rankiem wichura powaliła drzewo rosnące przy ulicy Wojska Polskiego w pobliżu kościoła św. Brunona. Podobne zdarzenia miało miejsce także rankiem niedaleko od Jedwabnego. W obu przypadkach powalone drzewa usunęli strażacy.
Dużo pracy z usuwaniem skutków wiatru nie mieli także energetycy – przynajmniej sami tak twierdzą. Rano zgłoszono im brak prądu w 15 miejscach. W okolicach Grajewa uszkodzona została linia średniego napięcia, a pod Łomżą linia niskiego napięcia. Energetycy zapewniają, że wszystkie awarie są na bieżąco usuwane.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę