Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Szczęsliwy wybuch butli z gazem

O wielkim szczęści może mówić jeden z mieszkańców Wizny. Dzięki szybkiej reakcji zdołała uratować swój dobytek. Mógł go stracić w eksplozji butli z gazem. Jak informują łomżyńscy strażacy mieszkaniec Wizny nic nie stracił bo w ostatniej chwili zdołał wynieść paląca się butlę z gazem na zewnątrz budynków.

Butla eksplodowała, ale na szczęście skończyło się na potężnym huku i strachu. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a zniszczenia ograniczyły się do rozerwanej butli.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę