Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Spokojnie minęły tegoroczne święta - oceniają podlascy policjanci.

Spokojnie minęły tegoroczne święta - oceniają podlascy policjanci. Na drogach było mniej wypadków niż zwykle, ale prawdziwą plagą byli pijani kierowcy i piraci drogowi. Od niedzieli w naszym regionie doszło do 5 wypadków. To znacznie mniej niż w przeciętny weekend.

Najtragiczniejszy wypadek zdarzył się wczoraj w nocy w okolicach Bielska Podlaskiego. 16-latek zginął na miejscu, a pięć osób zostało rannych koło miejscowości Rudka. Opel, którym jechało sześciu młodych mężczyzn, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Policja ustala okoliczności wypadku. Jako przyczynę wypadku, policja bierze pod uwagę nadmierną prędkość lub brawurę 26- letniego kierowcy. W 5-osobowym oplu jechało więcej osób, niż zezwalają przepisy. Wracały z dyskoteki w jednej z pobliskich miejscowości. Auto na zakręcie wypadło z drogi. W ciągu ostatnich 2 dni policjanci z drogówki zatrzymali ponad 30 pijanych kierowców. Ukarali też kilkudziesięciu kierowców, którzy przekroczyli dozwolona prędkość.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę