Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Zaginęła Lucyna Kijek!

W czwartek, 21 grudnia 2006 r., wyszła z domu ok. godz. 14 w okolicy ul. Wojska Polskiego 161 (Bawełna) Lucyna Kijek. Kobieta ma 46 lat, jest mieszkanką Łomży, ma krótko obcięte włosy szatynowe. Wyszła ubrana w białą kurtkę, czarne spodnie i czarne buty. Miała na sobie siwy kapelusz i siwy szalik. Ostatni raz widziano ją ok. godz. 16 koło sklepów na Bawełnie. Do tej pory nie wróciła.

Osoby, które miały z zaginioną Lucyną Kijek kontakt lub ją widziały po 21 grudnia, prosimy o zadzwonienie do rodziny pod nr tel. kom. 788 971 783 lub na policję pod nr tel. 997. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę