Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny śmiertelny wypadek koło Wyrzyk

Do wypadku doszło w piątek kilkanaście minut po 18-stej. Kierowca Volkswagena Passata jadący drogą Łomża - Wizna w kierunku Wizny w okolicach Wyrzyk najprawdopodobniej zobaczył pieszego, który chciał wejść na drogę. Próbował go ominąć, wówczas stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Kierowca Passata zginął na miejscu. Jak się później okazało pieszy był pijany.

Fragment drogi pomiędzy Piątnica a Wizną w okolicach miejscowości Wyrzyki powoli uzyskuje miano czarnego punktu. W tym roku w wypadkach drogowych zginęło tu już pięć osób.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę