Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

W Łomży powstaje specjalistyczny księgozbiór dla zarządzających kadrami

Specjalistyczny księgozbiór dla zarządzających kadrami powstaje w Bibliotece Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zawierać on będzie wszystkie dostępne na polskim rynku, ale także w Europie wydawnictwa niezbędne właścicielom zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw w sprawnym zarządzaniu zespołami ludzkimi - powiedziała Radiu Białystok dyrektor biblioteki, Krystyna Hofman.

W uczelnianej bibliotece będą mogli korzystać z nich bezpłatnie. Co roku księgozbiór uczelnianej biblioteki powiększa się o około 1000 woluminów. Są to przede wszystkim podręczniki niezbędne studentom z zakresu informatyki, pielęgniarstwa, zarządzania i przedsiębiorczości. W tym roku szczególnie owocny w zakupy nowych książek był początek obecnego semestru. W sumie na zakupy książek biblioteka Państwowej Wyższej szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży wydała w tym roku ponad 60 tysięcy złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę