Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 14.12.2006

    Dnia 11. grudnia br. w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się posiedzenie Rady Izby. W czasie spotkania został omówiony temat dotyczący Wieczoru Wigilijnego organizowanego przez Izbę. Członkowie Rady Izby postanowili o płatnym uczestnictwie w kolacji wigilijnej. Koszt uczestnictwa 1 osoby podczas Wigilii wynosi 40 zł.

    W związku z tym, zwracam się do Państwa z prośbą o uiszczenie opłaty za udział w spotkaniu opłatkowym w biurze Izby do dnia 19.12.2006r. Biuro ŁIP-H czynne jest w godzinach 8:00 – 16:00.

    Tradycją spotkań wigilijnych w ŁIP-H jest zbiórka pieniędzy na szczytny cel. W tym roku dary serca zostaną przeznaczone na budowany Dom Samotnej Matki w Olszynach.

    Przypominam, że Wieczerza Wigilijna odbędzie się dnia 19. grudnia 2006r. o godzinie 18.00 w sali bankietowej „Amadeus” przy ulicy Przykoszarowej w Łomży (nad piekarnią „Okruszek”).


Uprzejmie prosimy Państwa o zarezerwowanie sobie czasu na termin uroczystości.

Serdecznie zapraszamy!


Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Edyta Gawrych
cz, 14 grudnia 2006 09:19
Data ostatniej edycji: cz, 14 grudnia 2006 09:22:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę