Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 28.09.2012-PWSIiP ankieta

 

Szanowni Państwo,
W związku z planowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży aplikowaniem o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej studiów podyplomowych zwracamy się z uprzejmą prośbą o uzupełnienie załączonej ankiety. Celem ankiety jest zebranie informacji, które pozwolą na optymalne dostosowanie oferty kształcenia na poziomie studiów podyplomowych do potrzeb rynku pracy. Niniejsza ankieta jest anonimowa i wszystkie informacje będą wykorzystane wyłącznie na potrzeby wewnętrznej analizy przeprowadzonej przez PWSIiP w Łomży. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Instytutem Przedsiębiorczości PWSIiP w Łomży: email: abaginska2@pwsip.edu.pl, tel. 86 215 59 53.

W załączeniu ankieta.

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki

Edyta Gawrych
pt, 28 września 2012 09:51
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2012 09:53:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę