Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 11.02.2013- zaproszenie branża budowlana 18.02.2013

 

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa serdecznie zaprasza przedsiębiorców branży budowlanej na spotkanie z ekspertami oraz Naczelnikiem Urzędu Skarbowego. Spotkanie pod hasłem:

Warunki funkcjonowania branży budowlanej w nowych realiach”

odbędzie się dnia 18 lutego 2013r. (poniedziałek), o godz. 10:00, w murach Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, przy ul. Studenckiej 19, aula audytoryjna budynek B.

 

Program spotkania:

 

  1. Pożądane standardy organizacyjne w budownictwie lokalnym (regionalnym), zabezpieczające interesy inwestora i wykonawcy. dr Antoni Chojnowski (Wiceprezes Zarządu PPB „PREFBET” Spółka z o. o. w Śniadowie),

  2. Konsolidacja przedsiębiorstw branży budowlanej w dobie kryzysu. dr Stanisław Kaczyński (Prezes Zarządu EKSPERTT Spółka z o.o. w Łomży)

  3. Zmiany w podatku VAT w roku 2013, a wpływ na działalność podmiotów gospodarczych. Ireneusz Wierzbowski (Naczelnik Urzędu Skarbowego)

  4. Praktyki studenckie, jako forma pozyskania przyszłej kadry w branży budowlanej i informatycznej. dr inż. Andrzej Borusiewicz - (Dziekan Wydziału Technicznego Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży).

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 15.02.2013r. (piątek) pod nr tel. 86 216 33 55 lub e-mailem: biuro@iph.lomza.pl

 

Serdecznie zapraszamy.

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę