Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 06.02.2013-PWSIiP praktyki studenckie

 

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży informuje, że w ramach nawiązania współpracy z przedsiębiorcami proponuje bezpłatne praktyki studenckie z zakresu zarządzania. Praktyki trwają trzy tygodnie, w miesiącach: lipiec, sierpień i wrzesień 2013 roku. Przedsiębiorcy zainteresowani współdziałaniem prosimy o podanie liczby studentów i kontakt z Panią Anną Bagińską tel.86 215 59 53. Czas zgłaszania mija 11.02.2013r. (poniedziałek).

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę