Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 06.02.2013-Urząd Miejski Hala Targowa

 

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż Zastępca Prezydenta Miasta Łomża Pan Beniamin Dobosz, Centrum Obsługi Inwestora w Urzędzie Miejskim w Łomży zapraszają na spotkanie wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych najmem lokali przeznaczonych na działalność restauracji, małej gastronomii, baru, klubu, kawiarni itp. w wyremontowanej Hali Targowej na Starym Rynku w Łomży.

Spotkanie ma charakter konsultacyjny. Proponowana dyskusja nad wstępną koncepcją funkcjonalnego zagospodarowania wyremontowanej Hali Targowej.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12 luty 2013 r. (wtorek) o godz. 12.00 w dużej sali Rady Miejskiej w Urzędzie Miejskim w Łomży.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę