Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 30.11.2012-spot. z Prezydentem Miasta Łomża

 

Szanowni Państwo,

Rada Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej w najbliższym czasie spotka się z Prezydentem Miasta Łomża Mieczysławem Czerniawskim. Celem wizyty jest omówienie bieżących zagadnień dotyczących przedsiębiorców oraz pogarszających się warunków funkcjonowania podmiotów gospodarczych w czasie kryzysu.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o przedstawienie własnych postulatów i wniosków, które zaprezentujemy podczas spotkania.

Na Państwa pytania czekamy do dnia 05.12.2012r. (środa)

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę