Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 20.09.2012-WUP 10.10.2012r.

 

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie z udziałem Partnerów ponadnarodowych z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii projektu „Partnerstwo na rzecz rozwoju i promocji zielonych miejsc pracy”, Poddziałanie 6.1.1-Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Niniejsze spotkanie będzie dotyczyło wymiany dobrych praktyk w zakresie wspierania rozwoju zielonej gospodarki na terenie krajów partnerskich oraz będzie stanowić niepowtarzalną okazję umożliwiającą nawiązanie współpracy międzynarodowej przedstawicielom branż funkcjonujących w dziedzinie zielonej gospodarki zarówno na terenie województwa podlaskiego jak i krajów partnerskich. W spotkaniu udział wezmą podmioty wdrażające inicjatywy związane z działalnością proekologiczną /zieloną gospodarką/ zielonymi technologiami, w tym z zakresu branż związanych z energią odnawialną, budownictwem ekologicznym, transportem ekologicznym, efektywną gospodarką odpadami, edukacją ekologiczną, a także produkcją rolno – spożywczą. Wezmą w nim udział również przedstawiciele instytucji uczestniczących w formułowaniu założeń dotyczących nowej perspektywy programowej na lata 2014 – 2020, mające wpływ na kształtowanie inicjatyw oraz wypracowanie wspólnych płaszczyzn związanych z promowaniem i wdrażaniem rozwiązań związanych z zieloną gospodarką.

Spotkanie odbędzie się w dniu 10 października 2012r. (środa), w godz. 9.00 – 14.30 w sali konferencyjnej Hotelu 3TRIO, ul. Hurtowa 3, Białystok.

W przypadku pytań, szczegółowych informacji udziela Koordynator projektu, Pani Elżbieta Gorczkowska – tel. 85 74 97 254.

Ze względów organizacyjnych WUP prosi o potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez zgłoszenie telefoniczne 85 74 97 254 lub mailowe elzbieta.gorczkowska@wup.wrotapodlasia.pl do dnia 25.09.2012r.

Zapraszamy.

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę