Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dn. 23.11.2012-PFG 28.11.2012r.

 

W imieniu Podlaskiego Forum Gospodarczego serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marszałkiem Województwa Podlaskiego Jarosławem Dworzańskim, które odbędzie się dnia 28 listopada br. (środa), o godz. 18.00 w siedzibie Izby Przemysłowo – Handlowej przy ul. Antoniukowskiej 7 w Białymstoku.

Tematem wiodącym spotkania będą: „Założenia do aktualizacji strategii rozwoju województwa podlaskiego do roku 2020”

W spotkaniu uczestniczyć będzie również Dyrektor Departamentu Regionalnego Programu Operacyjnego, Daniel Górski, który odniesie się między innymi do koncepcji założeń programu wsparcia przedsiębiorczości w przyszłej perspektywie finansowej.

Zapraszamy.

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę