Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Rada powiatu łomżyńskiego uczciła ofiary stanu wojennego

Główne zdjęcie
fot. powiatlomzynski.pl

Podczas II sesji Rady Powiatu Łomżyńskiego – radni uczcili minutą ciszy ofiary stanu wojennego w 25-rocznicę jego ogłoszenia. Radni wysłuchali też okolicznościowego referatu, a po sesji złożyli kwiaty przed tablicą upamiętniającą XX rocznicę założenia NSZZ „Solidarność” znajdującą się w Katedrze

Referat okolicznościowy z okazji 25 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego przedstawił Henryk Piekarski – przewodniczący łomżyńskiego oddziału NSZZ „Solidarność”. W skrócie przypomniał okoliczności wprowadzenia stanu wojennego i okres internowania działaczy „Solidarności” z Regionu Łomżyńskiego. Nawiązał do walki o wolną i niepodległą Polskę, która przyczyniła się do obalenia systemu totalitarnego w naszym kraju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę