Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Komunikat Prezesa Rady Izby z dnia 12.12.2006

    W dniu wczorajszym tj. 11. grudnia br. w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej odbyło się posiedzenie Rady Izby, na które został zaproszony Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński.

    W czasie spotkania zostały omówione sprawy dotyczące przyszłej współpracy ŁIP-H z Urzędem Miejskim. Nowa kadencja to nowe szanse i możliwości na poprawę bytu i funkcjonowania przedsiębiorców. Poruszono wiele tematów związanych z Łomżą między innymi odnośnie terenów przeznaczonych pod inwestycje, o wspólnych spotkaniach Władz Miasta i przedstawicieli Izby z przedsiębiorcami chcącymi inwestować w Łomży, rozmawiano na temat koniecznych prac remontowych ulic, gdzie istnieje ciężki dojazd do firm, o powołaniu w Urzędzie Miejskim komórki obsługującej przedsiębiorców.

    Prezes Rady Izby Maciej Krzysztof Zajkowski wręczył Prezydentowi Jerzemu Brzezińskiemu pamiątkowe zdjęcie z obchodów jubileuszu 15-lecia Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej i poprosił o powieszenie go w widocznym miejscu aby wspólny portret był wizytówką łomżyńskich przedsiębiorców.

    Na zakończenie Członkowie Rady jak i Prezydent Miasta Jerzy Brzeziński podziękowali za spotkanie, będące pierwszym w tej kadencji, ale nie ostatnim.


Z poważaniem

Prezes Rady Izby

Maciej Krzysztof Zajkowski

prezes@iph.lomza.pl

mobile 698 666 600

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę