Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.poranny.pl

Tutaj mieszkańcy są bardzo religijni

Diecezja łomżyńska jest jedną z najbardziej religijnych w kraju. Potwierdzają to badania socjologiczne prowadzone aż przez osiem ostatnich lat. W sumie ankieterzy przepytali ponad 10 tysięcy osób o ich wyznanie i praktykę religijną.

Wyniki nie są zaskoczeniem. Najbardziej religijni są mieszkańcy diecezji tarnowskiej. Numer dwa, to właśnie Łomża. Badania pokazują, że najbardziej religijnymi terenami kraju są wschodnie i południowe jego części.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę