Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wybory uzupełniające

W gminie Radziłów oraz pojedynczych okręgach w gminach Łomża i Kulesze Kościelne odbędą się wybory uzupełniające na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Mieszkańcy gminy Radziłów jeszcze raz będą wybierać swojego wójta - dotychczasowy, Kazimierz Gwiazdowski, po szesnastu latach kierowania gminą zwolnił to stanowisko obejmując mandat posła.

W gminie Łomża wakat w radzie gminy powstał po tym jak jeden z radnych został wybrany w drugiej turze na stanowisko wójta, zaś w Kuleszach Kościelnych nieważność wyboru jednego z radnych orzekł sąd okręgowy. Ponieważ stwierdzono uchybienia i błędy w przeprowadzonych 12-stego listopada wyborach w jednym okręgu, zaś różnica między kandydatami wynosiła tylko 4 głosy, sąd zadecydował o powtórzeniu wyborów w tym właśnie okręgu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę