Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Więcej księży w Diecezji Łomżyńskiej.

Od dziś w Diecezji Łomżyńskiej będzie pracować 546 księży. Ordynariusz diecezji, bp Stanisław Stefanek wyświęcił dziś w katedrze 13 neoprezbiterów. Wszyscy ukończyli 6-letnie studia w Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży. Jak stwierdził rektor uczelni, ks. dr Andrzej Miałchowski - Kościół polski potrzebuje nowych, odważnych i oddanych kapłanów, bo życie niesie coraz więcej obowiązków i problemów.

Wszyscy nowi księża m.in. w obecności licznie zgromadzonych rodzin oraz duchowieństwa z całej diecezji, złożyli swojemu biskupowi ślubowanie wierności i oddania. Po akcie święceń wszyscy neoprezbiterzy celebrowali ze swoim biskupem Mszę św. Jutro odprawią msze prymicyjne w swoich rodzinnych parafiach. Skierowania do pracy otrzymaja prawdopodobnie w ostatnich dniach sierpnia.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę