Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ciekawi wyników...

Główne zdjęcie
średni czas trwania jednej wizyty w rozbiciu na dni tygodnia

W poszukiwaniu wyników wyborczych Polacy przeszukują internet. Tak też było w Łomży. W powyborczy poniedziałek 13 listopada internauci korzystający z 4lomza.pl pobili wszelkie dotychczasowe rekordy. Tego dnia systemy monitorujące nasz serwis naliczyły niemal 9 tys użytkowników, którzy łącznie wykonali prawie 17 tys wizyt i niema 103 tys. odsłon. Średni czas trwania jednej wizyty wyniósł 9,22 minuty.

W poniedziałek „duży” ruch na 4lomza.pl zaczął się już o 6 rano. Wtedy pojawiły się pierwsze wyniki wyborów samorządowych. W ciągu jednej godziny (od 6.00 do 7.00) z serwisem połączyło się 245 użytkowników. Później było ich jeszcze więcej. Pomiędzy 8.00 a 9.00 z serwisem połączyło się 1 229 różnych komputerów, a łącznie przez cały dzień system stat24 zliczył łącznie 8 tys. 949 użytkowników, którzy łącznie wykonali 16 tys. 888 wizyt i w sumie 102 988 odsłon.
Średnio każdy z użytkowników z 4lomza.pl strony portalu oglądał przez 17 minut i 41 sekund, a średni czas jednej wizyty wyniósł 9 minut i 22 sekundy.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę