Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

4 osoby z naszego regionu wykupiły niebezpieczną serię corhydronu.

4 osoby w podlaskiem wykupiły niebezpieczną serię leku corhydron -tak wynika z rejestru Podlaskiego Oddziału NFZ. 260 osób kupiło natomiast pozostałe partie tego leku. Ale są to tylko osoby, które miały refundację. Pozostałe poznamy dopiero po przedstawieniu wykazu z poszczególnych aptek, a tych jest w podlaskiem 330.

Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny Jan Chlabicz nakazał aptekom w trybie pilnym udostępnianie policji danych osób, które wykupiły corhydron. Od wczoraj podlascy policjanci skontaktowali się już z prawie 80-cioma aptekami - informuje zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Białymstoku Roman Popow. Jeżdżą do osób, które lek kupiły i za pokwitowaniem go zabierają lub zobowiązują pacjentów do osobistego zdania leku w aptece. Zwracane są pieniądze. W każdym powiecie jutro i w niedzielę będzie wyznaczona całodobowa apteka, w której będzie można oddać lek. Podlaskie hurtownie wykupiły 96 opakowań tej niebezpiecznej partii corhydronu. W każdym opakowaniu jest 5 ampułek. Nie wiadomo ile aptek zaopatrywało się w ten lek poza województwem.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę