Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Rekordowy październik

Główne zdjęcie
użytkownicy 4lomza.pl w podziale na województwa (niemal 30% z nich to mieszkańcy woj. podlaskiego)

Ponad półtora miliona odsłon, ćwierć miliona wizyt i grubo ponad 66 tysięcy unikalnych użytkowników – tak wygląda raport oglądalności portalu 4lomza.pl w październiku. Ponad 72% wszystkich wejść na strony portalu to tzw. odwołania bezpośrednie, czyli po wpisaniu w przeglądarce internetowej adresu www.4lomza.pl Portal 4lomza.pl ma tysiące stałych czytelników. Jest już grupa blisko 4 tysięcy komputerów, które z portalem łączą się codziennie.

W październiku serwis 4lomza.pl pobił dotychczasowe rekordy popularności. W minionym miesiącu strony portalu odsłaniane były łącznie 1 mln 560 tys 943 razy. To o blisko 60 tys. więcej niż  miesiąc wcześniej. „Czwórce” przybywał odsłon, przybywa także wizyt których w październiku było niemal równo 250 tys. System pomiaru ruchu, który monitoruje serwis zlicza także użytkowników czyli unikalnych – rozpoznawalnych przez system – komputerów. Przez cały październik z portalem połączyło się 66 321 różnych komputerów, a 13 276 to tzw. użytkownicy powracający. Z danych za październik wynika, że jest już niemal 4 tys komputerów, które łączą się ze stroną 4lomza.pl każdego dnia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę