Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kierowcy zdali egzamin

Nadzwyczaj spokojnie było na podlaskich drogach w dzień Wszystkich Świętych - oceniają policjanci. Mimo dużego ruchu szczególnie w okolicach cmentarzy, nie było wypadków, doszło jedynie do kilkunastu stłuczek. Jak na tak duży ruch podlascy kierowcy jeździli ostrożnie - ocenia rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji nadkomisarz Jacek Dobrzyński. Byli w stosunku do siebie życzliwi, pomagali włączyć się do ruchu ... co nie zdarza się na co dzień - podkreśla.

Od początku akcji "Znicz", czyli od ubiegłego piątku na drogach naszego regionu doszło do 16 wypadków, w których zginęło 5 osób, rannych jest 21 osób. Policjanci zatrzymali 76 pijanych kierowców. Duży ruch, ale mniejszy niż wczoraj będzie dziś, w Dzień Zaduszny w okolicach cmentarzy. Apelujemy o ostrożną jazdę - pogorszą się bowiem warunki jazdy. Synoptycy zapowiadają opady deszczu ze śniegiem i śniegu . Rano podało już w Łomży.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę