Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Ostrzeżenie przed gołoledzią

Przed gwałtownym spadkiem temperatury ostrzegają meteorolodzy. W nocy i nad ranem w regionie temperatura spadnie poniżej zera. Lokalnie noże być nawet minus 5 st. Celsjusza. Na drogach i chodnikach może być bardzo ślisko. Meteorolodzy informują, że znacznie wzrośnie ryzyko wypadków drogowych.

Nagłe ochłodzenie spodziewane jest w godzinach od 2 w nicy do 8 nad ranem. Biuro Prognoz Meteorologicznych w Białymstoku informuje, że na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Województwa Podlaskiego temperatura powietrza ochłodzi się o do około -1, -3 stopni C, a  lokalnie nawet do -5 stopni.

mm
nie, 29 października 2006 16:13
Data ostatniej edycji: nie, 29 października 2006 16:59:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę