Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Poseł/prezydent?

Główne zdjęcie
Poseł Lecha Antoni Kołakowski

Wzrost możliwości inwestycyjnych miasta i „otwarcie” urzędu na obywateli i przedsiębiorców obiecuje Lech Antoni Kołakowski. Poseł Prawa i Sprawiedliwości na zwołanej dzisiaj konferencji prasowej oficjalnie ogłosił swój start w nadchodzących wyborach samorządowych. Kołakowski obiecuje „otwarcie” urzędu czyli ratusz bardziej przyjazny przedsiębiorcy i obywatelom. - Doświadczenie parlamentarne przyniosło mi możliwości i kontakty, które chciałbym wykorzystać w pracy dla miasta – mówi Kołakowski. Obiecuje też zwracanie Łomży w kierunku Narwi. - Bulwary miejskie z prawdziwego zdarzenia to nie jest nierealna mrzonka, można to zrobić i ja tego dokonam – odważnie zapewnia poseł.

 

Konferencja prasowa była też przyczynkiem do przypomnienia niedawnych wydarzeń związanych z łomżyńskim oddziałem poczty oraz lokalnej stacji pogotowia ratunkowego. Lech Kołakowski przypominał jak wspólnie walczył o zaniechanie restrukturyzacji jednej placówki i likwidacji drugiej.

Kołakowski ma 43 lata, od 1998 r. pełnił funkcję radnego rady miejskiej w Łomży, przed zdobyciem mandatu poselskiego był również jej wiceprzewodniczącym.

pon, 23 października 2006 16:41
Data ostatniej edycji: pon, 23 października 2006 19:50:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę